O nas

Zajmujemy się głównie obsługą muzyczną, nagłośnieniem, oświetleniem, różnego rodzaju imprez. Jesteśmy duetem djów, naszą przygodę rozpoczęliśmy jako młodzi ludzie wpatrzeni w swoje hobby i zainteresowanie, dlatego też już od młodych lat nabywaliśmy doświadczenia w oprawie imprez prywatnych ale nie tylko! Naszym sporym atutem jest fakt, że mieliśmy do czynienia również z różnymi imprezami klubowymi nie tylko o tematyce szeroko pojętej muzyki EDM, ale zwłaszcza muzyce dance m. in. pop, przebojów polskich, przebojów zagranicznych, latino dance oraz R&B. Naszym sporym atutem jest profesjonalne podejście do każdej imprezy, nie posiadamy żadnej gotowej listy utworów, na bieżąco obserwujemy parkiet i na bieżąco dobieramy utwory z szerokiego repertuaru, tak aby każdy znalazł coś dla siebie.

Repertuar:

  • Największe przeboje od lat 80’ po teraźniejsze,
  • Przeboje polskie jak i ich odświeżenia,
  • Przeboje zagraniczne,
  • Szeroko pojęta muzyka dance,
  • Szeroko pojęta muzyka klubowa,

Repertuar ten jest tworzony na bieżąco od wielu lat, a co się z tym wiąże są w nim utwory, które są regularnie grane i świetnie odbierane przez imprezowiczów. Znajdziemy coś dla osób, które chcą skocznie, rytmicznie się wybawić jak i są utwory dla osób, które lubią zatańczyć spokojnego, romantycznego „przytulańca” ze swoją wybranką. Regularnie łączymy na parkiecie starsze jak i młodsze pokolenia. Nie zapominamy również o hitach bieżącego roku! Wieloletni staż w imprezach pozwala nam na odpowiedni dobór muzyki do tego co dzieje się aktualnie na parkiecie.

Jesteśmy bardzo kreatywnym duetem, pełnym kreatywnych pomysłów dlatego w naszej dodatkowej ofercie posiadamy karaoke dla tych osób, których sam dancing nie jest atrakcyjny. Na bieżąco rozwijamy się również w oprawie foto relacji z imprez. Wymyślamy, przygotowujemy jak i wyszukujemy w sieci nowych zabaw, ale oczywiście także nie zapominamy o tych znanych, klasycznych i lubianych.

Każdą imprezę planujemy z obsługą oraz z innymi dodatkami m. in. wjazdem tortu; dziczyzny, pamiątkowemu nagraniu, przemowie, specjalnej niespodziance, przerwie na posiłek, by nikt inny nie musiał o tym myśleć.